Poznámky z Kanady - přílet
Vloženo: 2016-07-26 Kategorie: Other Vložil: admin

Vydali jsme se do Kanady, trochu to tam procestovat a nakonec podiktovat Whistler. První díl rychle reportážně o tom, jak jsme dorazili a přestup v Londýně inside

Je půl třetí ráno a z komatu mě vytrhává budík. Jedeme na letiště na terminál 2, protože letíme z terminálu 1, odkud nám to letí do Londýna. Přesun, Káťa už na nás čeká a ještě přehazujeme nějaké doplňky od stanu k Ivče, aby nikdo neměl zavazadlo nad 23kg. Já, i přes to, že jsem musel tahat nejtěžší a nejdůležitější část stanu, totiž obal, navážil 14, Káťa 14, Ivča 23.0kg, ve stylu "all you can wear". Takže rozložení ideální. To už ale víme, že z Londýna se nám to do Vancouveru protáhne o cca půl hodiny. Není problém, další půl hodiny k asi 9ti hodinám čekání na spoj do Vancouveru na Heathrow k nezaplacení. Následuje odbavení, Ivča podstupuje klasicky test na drogy a hurá na palubu.

gal/10286.jpg

A jsme na Heathrow. Jelikož máme spoustu času, rozhodujeme se navštívit na pár hodin Londýn. Káťa dělá průvodce, jelikož poslední rok a půl trávila v Anglii jako au pair, tedy i Londýn má trochu najetý. Zastavuji metro poblíž Leicester Square a cestou na Piccadelly Circus koukáme, že pár dní po brexitu začíná premiéra Independence Day, tedy dne nezávislosti. Zajímalo by mě, co měli přichystaný v případě setrvání v EU, tipuju něco jako Imigration Day.

gal/10271.jpg

Jelikož jsem se potřeboval pořádně probrat a najíst, poroučím kafe, dostávám mikrokafe na jeden srk a londýnskou specialitu, tedy housku plněnou vzduchem. Pak dáváme okružní kolečko přes London Eye, galerii, Big Ben atd a valíme zpět na letiště, kde zjišťujeme, že zpoždění bude ještě větší. Nakonec ale jdeme k odbavení, test na drogy tentokrát podstupuje Káťa (holky by se nad sebou asi měly zamyslet) a už sedíme v letadle a jsme ready na cca 9ti hodinový let do Vancouveru. Snad půl hodiny po vzletu ale přichází zčista jasna velká rána. Nejdřív jsme mysleli, že je to teroristický útok, ale bohužel je to mnohem horší. Došel Heineken. Poté, co se mi podařilo udržet v sedačce a následně sklidnit nastartovanou Ivču a Káťu, začínáme do sebe soukat nějakej light, což se nedá, takže můj detailně připravený 9ti hodinový program plný zábavy s Márou bere za své. No nic.

gal/10281.jpg

Jsme ve Vancouveru. Jelikož holky už byly obě otestované, procházíme čistě a začíná testování mojí trpělivosti. Moje zavazadlo má zpoždění. Asi po hodině ale konečně doráží a začíná test trpělivosti všech. Jdeme si totiž pro předem zaplacené auto do půjčovny, kde nás u přepážky vítá úsměvavý Robin, The Croupier. Začíná rozjíždět neskutečný partie a vycházíme z toho ve finále asi s -400$, tedy pokud Ivča vůbec dostane podrženou zálohu na kartě v podobě asi dalších 500$ zpět, což prý není jeho problém, protože v Kanadě neumí debetní karty. Z předem zaplacené rezervace, kde bylo udané, že je včetně všech poplatků, tedy navíc platíme další položky jako jsou daň za vzduch, provincii, pojištění, málem i dalšího řidiče a hlavně krupiéra, co si spletl job.

gal/10282.jpg

Ok, vyjíždíme, mám domluvenou prohlídku bajka přímo ve Vancouveru. Týpek mi to zvedá se slovy "nardar kámo", tak zmateně koktám, dokud nevybouchne smíchy, že si dělá prdel a česky neumí ani slovo, aby mi následně řekl, že si pro toho bajka už někdo přijel ráno. Tak koktám dál, až to nakonec ukončujeme a já tedy nemám nic a s kok(o)tem končím... Super. Jedeme si najít nějaký parking, kde přespíme do rána. Káťa ještě při cestě na záchod podstupuje souboj se Skunkem a jde se chrápat.

Diskuze k Reportu
Nunva
Vloženo dne: 2016-08-01 v 18:39:45
:) *fing* Marku drž se
Ivča
Vloženo dne: 2016-08-01 v 16:55:06
Momentálně je na tom psychicky dost špatně, čekáme v Londýně na letišti a jako jedinýmu mu nejde wifi :-)
Strana
Vloženo dne: 2016-08-01 v 11:32:18
Chceme další report a zprávy jak je na tom Mára.
Ivča
Vloženo dne: 2016-08-01 v 04:35:51
Já ti dám all you can wear, zapomněl si dodat, že Ivča brala všechno dvakrát i pro Máru, bez ní by ses neměl ani čim najíst, počkej příště *fing*
Strana
Vloženo dne: 2016-07-27 v 17:17:42
Val to do nas furt.
Petr
Vloženo dne: 2016-07-26 v 12:39:40
*fing* *fing*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára