Time trial o koláč
Vloženo: 2016-07-20 Kategorie: Bike Vložil: Strana

Časovka horských kol? Po triatlonu další čelynž kucka. Tady to máš.

Přihlásit sem se chtěl už loni, ale to sem neměl boty s nášlapama, takže každej kdo tomu rozumí, nemůže se divit. Trať 13 km, půlku jedeš nahoru, tam mezičas a půlku dolu. Osmej ročník, pořádají hasiči obce Těchonín, prostě race jak býk.

Na 400 metrů převýšení k bunkru Bouda jsem se samozřejmě nijak zvlášť nepřipravoval. Ambice to ale nijak nesnižovalo, zvlášť když mám nově ty nášlapy, že jo. Dorážim na místo, zkušeně se ptám v hasičárně, kde je registrace a objednávám si semtex a kafe. Obhlídnu terén, zázemí, místní hasičky a jdu si připnout číslo na svojí raketu.

Voblíknu se do race módu, přitvrdim vidlici na max a jen tak zkusmo vomakem zmáčknu obě kola. Hmmm tam bude tak max 1,5 atmošky. Pumpu nemám, nejsem včerejší, takže klasika PNI mód a jdu vobtěžovat borca vedle. Ochotně pučuje, solim tam 3ku dopředu i dozadu a zjišťuju, že se na to ostatní můžou vysrat, páč teprve teď je to fakt raketa.

Staruje se po minutě, ale ve třech. Nikdo tady neví, co dělat před startem, já to vomrk na svěťácích DH se Símou, takže k plotu a rozšlapat se dozadu. Startuju v 17:09 se dvěma 29kama v dresech nějakýcho místního XC spolku, snad nebudou moc brečet. Zahlásej start, na prvních 10 metrech je hrozně natírám, pak je zatáčka, takže slyším frenetickej aplaus mladý a můžu takticky zvlonit, páč to nechci přepálit jak voni. Hele předjížděj mě voba brutální rychlostí, hák nemá vůbec cenu nasazovat, prostě kluci nepřemejšlej.

Nasazuju konstantní tempo tak 15 km/h, profil se zvedá a dalších 6 kiláků je jedním slovem středověk. V půlce už cejtím regulérně krev. Pak sem si to vygůglil, stává se to při maximálním výkonu, když je studenej vzduch a ty dýcháš jak sentinel, praskne ti mikro vlásenka v plicích. No tak vole to sem teda měl. Minutu po mě startuje kámoš, který měl ve skupině nakonec celkově třetího týpka co jmenuje Pavel Kvítek. No tak Kvítek měl dres Česká spořitelna a předjel kVítka takovou rychlostí, že sem měl morál hluboko v elasťákách.

Kámoš Kopejda (celkově 12.flek) mě předjíždí o cca 500m dál a podpořil tak, že to rvu zase na krev. Konečně předjíždím taky někoho já, akorát že pán to tlačí. Nevadí, zářez jako zářez. O kilák dál předjíždím matku s dvěma dětma a to se kurva počítá. Vrchol furt v nedohlednu. Cécéáá 500 metrů před mezičasem mě předjíždí týpek, ale ne moc rychle, takže se ho chytám a rvu to za nim, dokud mi mléčná nevodkapavá z kotníků. Ha, vidím tvrz Bouda, super, tamhle ty lidi měřej určitě mezičas. Ty vole neměřej, je tu ještě poslední dodělávacích 100 metrů, pak už se to láme a jedeš dolu.

¨ Sypu tam nejtěžší převod, teď jich minimálně 5 předjedu, páč DH skill že jo. V tom mě předjede pani, co startovala minutu za mnou a kydlí to po cestě, že prostě i když šlapu jako kokot, prostě jí nestahuju. To sou ty 29ky asi nebo co. Nic technika tam nebyla skoro žádná, takže dolu nic nezískávám, dávám asi 2 smutňáky akorát a 3 mě, šlapu i z toho kopce, takže přijíždím do cíle v totálním rozkladu. Chvíli to vypadá na blití, ale nakonec to ustojim a du si dát kofolu za patnáct.

Celkově jsem to dal 10. v kategorii a 30. celkově ze 70 jezdců, takže nakonec to nebylo až zase tak špatný. Talent tam prostě je. O víkendu se chystáme s Týlim a možná Kubou Čechem na Downtown do Rakovníka. Pokud školení dovolí stíhám v pátek i dual. Pokud zbydou síly, neděle je v JBC taky dual, takže pokud vše vyjde čekej tripple race report, že se z toho posereš.

Výsledky zde:

http://www.techonin.net/casovka/vysledky/vysledky_2016.pdf

Diskuze k Reportu
Petr
Vloženo dne: 2016-07-21 v 09:39:07
Jo kViítek je nejvíc, ještě že nemůžu jet do Rakovníku to by byla ostuda.To bych asi nepřežil že mě pojel kVítek. *hihi*
Mára
Vloženo dne: 2016-07-20 v 20:17:31
kVítek zabil, dobrej report, jsi legenda! :o)
Strana
Vloženo dne: 2016-07-20 v 17:56:30
Je to naopak, v sobotu 4X a v neděli dual. 4X jezdí míň lidí, sám jsem zvědav na to, jak to dopadne, kde bude kolik. Každopádně termínovku za downtowny měli v listopadu, bohužel to prý jindy v JBC nešlo...
Tylos
Vloženo dne: 2016-07-20 v 17:52:22
Hele v sobotu je dual a nedeli 4X . Takze v Rakovniku skoro nikdo nebude na startovce 50 lidi *fuck*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára