Pastvinský triatlon
Vloženo: 2016-07-11 Kategorie: Bike Vložil: Strana

Dlouho tady nic nebylo ani bajkovýho ani jinýho, tak jsem se nasral a šel kvůli reportu na vlastní kůži triatlon. Bez tréninku samozřejmě. Víc info inside.

Začalo to smskou od kámoše ze střední: "Pastvinský triatlon 5.7. Trénujte přátelé." Kdo mě zná ví, že tahle výzva se co se samozřejmosti akceptace rovná obdržení voucheru do bordelu za 2500,-Kč. Zkrátka nebylo, co řešit.

Co se tréninku týče, pojal jsem to zodpovědně. Letos jsem byl už popátý na kole, z toho jenom jeden závod, běžel jsem několikrát na mhd a 4 dny před závodem jsem si zkusil zaplavat půlku tratě. Prostě všechno nasvědčovalo tomu, že své 2 kámoše musim jasně porazit.

Nevím jestli znáš ten pocit, když už na prezentaci si řikáš, co tu kurva dělám. Jestli ne, tak já sem si to řikal, když jsem přijel na parkoviště, vytách pučený XCčko značky Apache, model 2001 a kolem začali borci připánat čísla na karbonový silničky.
Nic vole, že jo, kdo se bojí sere v síni. Po menších komplikacích s poblitym dítětem, který mi chtělo dát jasně najevo, že sem se fakt už asi posral sem navlík koupací kraťasy a šel si stoupnout do vody přehrady na kraj balíku. Start, takže braaap vole hešteg plavu hešteg kraula hešteg nemůžu po 20 metrech hešteg prsa přehled hešteg všude kolem ňáký ondatry hešteg hrozná mela.

Na obrátce boj vo život, plavu s pěstma zavřenejma, aby mi nezlomili prsty. Vylejzám z vody po 350 metrech někde ve 2/3 balíku 130 borců a burek a taktickým výklusem se za hlahohulu místních fanoušků mířím ke kolu. Mladá na mě řve, že kámoši, co zaplavali asi minutu přede mnou se furt převlíkaj, tak ať to hrotim. Ty voe, tak to hrotim, nesušim se, jedna bota nezavázaná, dres a střelba do prvního okruhu. Měsíc nekouřim cíga, takže první stojka, kámoši vzadu. Dva okruhy, 17 km, nesmíš v háku, takže za vlastní. Teprve ve druhym kole mě předjíždí 55 letá triatletka (nakonec třetí v ženách nad 34let), chvilku za ní vlaju. Asi měla respekt v prvním kole, když mam na zádech LUKAS MECHURA a hroznej seznam sponzorů, že jo.

Nic jedu si svoje, některý silničky mě předjížděj o kolo, hovada se svejma jménama na zadku triatletoblečku, nemá cenu řešit. Příjezd do depa, poprvé se ohlídnu, kámoš nalepenej za mnou, tak to bude na krev ty bláho. Využívám toho, že má tretry, já zkušeněrovnou v běžeckejch botách zahazuju kolo, helmu a králičími krůčky přemlouvám svůj vytrvalecký somatotyp zase jinýmu oddílu. Běh po zakyselenejch 17 kilákách řikám žádnej med volové. Teprve po nějakejch 300 metrech to začíná připomínat klus a ten držím dalších 4,5 km. Cestou se mi vrací Bigshock jogurt ze snídaně šampiónů, ale svojí roční Nikolu nakonec nenapodobuju a časem 1hod 16 minut dokončuju svůj první triaboj.

Za 2kila dostáváš triko s logem závodu, párek a pivo, takže spokojenost. Příště jedu zas. Kdo to dočetl až sem, potěší ho, že se může těšit na další letní reporty, kde v kolonce vedle mýho jména hrdě skví se teamů tým: UFO-RIDE.CZ
Příští týden časovka do vrchu 13 km na mtb, Těchonín - tvrz Bouda - Těchonín, převýšení 400 m na 6,5 km. Což na mym 4X speciálu s pilou 36 vs 11/26 bude taky challenge. Trénujte přátelé, ať v tom Rakovníku nebrečíte tolik.

Diskuze k Reportu
Petr
Vloženo dne: 2016-07-13 v 08:54:07
No ty krávo seš vostrej a už měsíc nekouříš, tak to nám všem naložíš. *voci* A jedu taky v sobotu s rodinou zatím. *fing*
Týlos
Vloženo dne: 2016-07-12 v 10:16:56
Hele já určitě až sobota. Tak to jsem zvědavej. *fing*
Strana
Vloženo dne: 2016-07-11 v 19:13:25
Jestli dam letos prescestaka, tak si budes v cili kousat nehty. Co Peta Jezek? A Mara? Ja jedu v patek uz na dual. Bych dyztak sefnul chatku. Loni to bylo fajn.
Tylos
Vloženo dne: 2016-07-11 v 16:35:37
*fing* dobre ty. Takze v Rakovniku souboj? Jedu nakonec pevnaky. *hipec*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára