Letošní Klínovec
Vloženo: 2013-02-14 Kategorie: Freeski Vložil: kuba

Letos už jsme byli s Evčou na Klínovci asi 2x, ale nikdy to nějak nestálo za to. Proto jsme se dohodli dlouho dopředu. Přibrali Láďu a vyrazili v týdnu.

Vyrážíme hezky ráno, chceme z toho vytřískat co nejvíc. Povedlo se nám trefit do saských prázdnin, takže tu je víc lidí než normálně v týdnu bejvá. Jenže my to tady máme zmáklí a víme kde bejvaj menší fronty. Tím si celej den jezdíme celkem v pohodě. Hned ráno mastíme do parku a jezdíme kluziště. Což je sranda. Široká bedna na různý kraviny a super na učení.

gal/8455.jpg


Pak si jedem zase zajezdit. Zkoušíme i les a to je naprostá pecka. Je to prostě úplně něco jinýho. Jednak neřešíte lidi, ale jen sebe a práci s terénem. Navíc to hrozně dává. Jedna jízda v lese a člověk je úplně vyfluslej:)

gal/8459.jpg


Pak se zase vracíme do parku a jdem si pořádně zaskákat. Jsou tu dva skoky v lajně a oba se dají celkem v pohodě chodit. Člověk aspoň nemusí čekat ve frontě a tak.

gal/8462.jpg


Potkáváme se tu s Pavlem z jumparku. Tak kecáme a chodíme spolu. Probíhá i nějakej hecunk, jenže mě se do toho moc s palcem nechce. Tak snad příště:)

gal/8464.jpg


Kompletní galerku najdete TADY.
Koho by zajímalo info parku doporučuju Facebook.
Díky Evče a Láďovi! Bylo to SUPER!
Kuba Chl

Diskuze k Reportu
LB
Vloženo dne: 2013-02-14 v 18:05:23
Bylo to super *fing* ,ale les byl nejvíc *hipec*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára