Helmutstrip
Vloženo: 2012-06-26 Kategorie: Bike Vložil: admin

V pátek odpoledne jsme se s Tukanem spakovali a trip vol. 2 mohl začít. Nabrali jsme Akima z Ugandy, sedli do dodge s vidlicovým tříválcem a vyrazili na víkend směr Geiskopf, Špičák…

Po cestě jsme nakoupili jednorázové grily, kluci normální a já prošlé klobásy, pivka a špetku přikořenit a do Geiskopfu jsme dorazili navečer slušně zřízení. Tukan zabírá flek klasicky na křesle, což se nezdá místní Helmut Cat, která tentokrát zaskakovala za lišku a tak si lehla k němu. Sám prý neví, jak to dělá, ale zrzky na něj prostě letí… Mezitím jsme já a Akim (Tomas, chtěl být vždy černý, tak jsme mu dali alespoň africký jméno) spali na zemi. Na to, že jsem s sebou měl jen jedny kraťasy, boty a sváteční triko a musel jsem si půjčit mikinu a ponožky, mi ani nebyla kosa. Celkově nám počasí vyšlo - jak se říká - „Ficken dicht“.

gal/7476.jpg

Ráno na snídani na vánočku za 3 éčka a hurá na lano. Nahoře jsme dostali každou jízdu od lanovkáře pojeb v němčině, aniž bychom tušili za co. Takže pro každýho: „Klettern Sie nicht das Kabel, bis er nicht ans Steuer!“ Je vám to doufám jasné! Najíždíme si tam všechno, jezdíme do zavíračky a tak nějak střídáme tratě, přičemž si ale nejvíce ulítáváme na flow country, což je takový singletrack pod Smrkem, ale z kopce a pořádnými klopnami, proloženými pár kamenitými přejezdy. Tam potom i něco fotíme, přičemž nám chtě nechtě vycházejí katalogové fotky. Wunderbar.

gal/7512.jpg

Dále je dobrá sjezdová, která se dá výborně proskákat a na konci tě čeká 4x trať, kde držíš plnou a čekáš, až ti to ulítne. Ta vede, stejně jako všechny ostatní, na spodní lavice, lávky apod. Tam fotíme, kolem postávají holky v bikinách i mikinách a strašně šílí a já všem ukazuju, jak můžeš jít na doraz už na odrazu.

gal/7524.jpg

Večer svoláváme členskou schůzi a je jasné, že přejedeme na Špičák. Nic proti Geisu, ale shodli jsme se na tom, že za hodně peněz málo muziky. Všude slyším, jak je Geis úžasný, jak je to tam skvělý atd., ale můj názor je teda jiný. Permice za 27 éček, což prý vychází podobně jak v Leogangu, je přehnaná. Špičák nabízí za 450 dvakrát delší trať, širokou stopu, kde si můžeš vybrat kudy jet, a letos to tam opravdu vymazlili. V Geisu je zas 4x trať, flow country, kde je to ideální i na pevňáky, což na Špičáku není, ale jelikož jsme jeli s fullama, není co řešit.Večer dorážíme na Špičák, projíždíme všechny české parkoviště a Tukan zastavuje v německém depu. Helmutsgang nechápe. Karavan, pergola, 10 židliček, stan velký jak moje buňka na koleji a my jsme vylezli, rozložili deku, jednorázový gril, zkažený klobásy, já vytáhl Tukanovo půlkilový pytel s pepřem a začel motat. V tu chvíli celý vermacht smích, což byl ale na druhou stranu jediný smích, který jsme tam slyšeli, mimo nepovedených joků jejich stahaného psa, který se je tam snažil celý den zabavit. Z toho jsme usoudili, že se němci dostali na jiný level komunikace a komunikují tzv. telepaticky. Nakonec nám nabízejí vidličku, s čímž nakonec souhlasíme zcela polopaticky, a tak byli rádi, že jsme jim to dovolili.

gal/7533.jpg

Ráno vstávačka, vermacht zas kouká, jak vylézáme ze spacáku, ani se nepřevlékáme, berem helmy a během 10 minut jdeme na lano. Tam jezdíme, dokud Tukan nezjistí, že se vidle musí také mazat. Já zkouším supermana v klopence, přičemž zjišťuji, že je lepší válet sudy. Zkusím příště… Pak něco málo pofotíme, potkáváme růžováka, který poslal jeho nové RB do hliníkového nebe, a nakonec balíme a letíme zpět, směr Liberec.

Diskuze k Reportu
Mára
Vloženo dne: 2012-06-27 v 09:08:39
Mira: Sem slyšel o tvym tripu, nechceš taky něco sepsat? nebo to chci minimalne slyset na pivku... :o)
Tukan
Vloženo dne: 2012-06-27 v 05:57:43
HH, dobrej trip a dobrej report :-)
mira
Vloženo dne: 2012-06-26 v 23:24:09
mazec a paráda *fing*
SGA
Vloženo dne: 2012-06-26 v 23:00:02
hezký výlet :-D
K-682
Vloženo dne: 2012-06-26 v 15:40:23
Leetajcí Marek na COVE *hipec* *hipec* *hipec*
Mára
Vloženo dne: 2012-06-26 v 13:58:31
Přitom sem tam vždycky zrovna v nějaký křeči, jako obvykle :o)
kuba Chl
Vloženo dne: 2012-06-26 v 12:41:18
Ty vole Máro, ty na těch fotkách vypadáš jako že umíš jezdit *fing*
Strana
Vloženo dne: 2012-06-26 v 12:04:34
Punks not dead nádhera... *hipec*
kuba Chl
Vloženo dne: 2012-06-26 v 11:55:14
Za jedna kámo, budeš psát reporty častějc!! *fing*
Týlos
Vloženo dne: 2012-06-26 v 11:30:17
Takže jedině na Špičák a já s HTčkem do Geisu :-)
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára