Jaká byla neděle?
Vloženo: 2012-06-04 Kategorie: Bike Vložil: kuba

Naše chl rodina se rozrůstá o další přírůstek. Víc uvnitř

Poslední dobou se u nás hrozně líbí Tukanovi. Když už se nám skoro odstěhoval Týlos, tak sme se ho rozhodli adoptovat. Tukan dorazil zase v Pátek, tentokrát pozdě večer. Tímto se omlouvám Simče, že jsme nedotazili na oslavu. Prostě jsme to nestíhali časově. Tukan měl v plánu v sobotu jet na svatbu. Já měl jet pomáhat tátovi doma. Mě pomoc padla a Tukan vzal svatbu hodně zkrátka. Takže se z toho vyvynulo neplánovaná lezení. Ale o tom třeba až zítra.
Teď se podíváme co jsme dělali v neděli. To vás zajímá určitě víc.
Týli s Tukanem se domluvili, že pojedou jezdit do Mezáku. Hezky potrénovat na závody. Protože je to po cestě, stavili jsme se ještě s Tukanem v Oseku na blízo. Tady se Tukan hecnul a tahal všechno na prvním. Dobře on.


No a ve 13:00 už sme byli v Mezáku pod kopcem. Tukan se navlíkl do pyžma :) s Týlim dorazil i Houmí a šlo se na věc.Já si vzal foťák a šel trochu pofotit. Fotky se moc nepovedli, tak sem je aspoň trochu obvzláštnil. Retro fotos zde....No a pak nám začalo hezky pršet. Takže i pro to (né jen proto, že Týlos dvakrát píchnul:) sme to kolem 15:00 zabali a jeli dom se pořádně najíst a prohřát.
Fotky z lezení.
Fotky z Mezáku.
Kuba Chl

Diskuze k Reportu
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára