PunXtriP
Vloženo: 2012-05-16 Kategorie: Bike Vložil: admin

Je pátek večer a já čekám na Tukana, který má po práci dorazit do Chlumce a nabrat mě a Klauzika na čtyři dny strávené po vybraných bikeparcích. Plán zněl jasně: Nesmíme se čtyři dny dotknout vody!

Jako cílové bikeparky jsme vybrali už v předstihu s Tukanem na víkend Monínec, záhy přejezd do úterý na Lipno. Obvoláváme lidi a do smyčky se nám chytá Klauzik, což se později ukázalo jako správná volba. V pátek tedy vyjíždíme směr Monínec. Už před Prahou máme za sebou kromě Strupa (čti Tukana s oparem) pár pivek a špetku toho českého koření v sobě. Tukan nakonec nevydrží a do Monínce se dostáváme solidně okořenění všichni, následně vybalujeme stany, vypalujeme mozky a grilujeme.

gal/7192.jpg

Ráno koukáme, že jsme si ustlali na zákazu stanování, tak dáváme snídani a jdeme jezdit. Už z fotek od Čáryswebu jsem se těšil na polety, co udělali dole. Byla to otvíračka a vše bylo hladký jak klauzikovo prdel, takže hoblování mohlo začít! Na lanovce soutěž o to, kdo řekne největší kravinu, nemohl vyhrát nikdo jiný než Klauzik se svým „Já sem tebe všim sem si!“ Dali jsme pár jízd a začínalo mi pomalu docházet, že to tu bude prostě pecka. Trať prostě zábavná od začátku do konce. Nechci to tam ale vidět po mistráku, už po našich dvou dnech tam začínali z písku vylézat slušný bugry. Po luxusním obědě, který nám vydávala ještě luxusnější slečinka, dáváme ještě pár jízd, a na poslední začíná pršet, takže balíme, přesouváme stany a jdeme na pivko prohlédnout fotky. Večer klasicky grilujeme a vysmíváme se šampónům s karavany a sprchama, poněvadž jsme zasratý od hlavy až k patě. Ráno po 3hodinovém spánku (pak že letní spacák bez karimatky není to pravý do zimy) vstáváme a jdeme opět na lano. Kluci nasekávají dolní lavice (6m, 8m transfer, 6m, 6m) a já si dávám dvanácteráka v takovým stajlu, že se přišlo podívat i stádo koní odvedle na pořádnýho hřebce!

gal/7156.jpg


Večer po racu nakupujeme a přesouváme se přes Černobyl a totální tmu směr Lipno. To se nelíbilo fabii a rezignovala na stěrače. Tukan ale není žádný béčko a řeší situaci s přehledem, takže kromě toho že nic nevidíme, máme ještě mokro v autě.

gal/7158.jpg

Dojíždíme na Lipno a rozbalujeme stany, aby nám druhý den řekli, že zase stanujeme na zákazu. Ráno se klasicky zřízený po zlatopramen večeru probouzíme do parádního počasí, kluci kupují permici, já dostávám za paní Němcovou ještě deset korun navíc a permici k tomu, takže když vracím kartu tak jsem 110 v plusu a všem slibuju hroznou párty, kterou pak celej den zahrávám do outu :o) Vyrážíme na lano ve stylu „Watch and learn“ a vše zasíláme. Jsou tu dva traily, na začátku jednoho pumptrack. Škoda jen, že jsme nevzali HTčka, ale na lehkýho fulla asi ideální. Jelikož se rozneslo, že jsme zavítali na Lipno, přišli nás nafotit paparazzi, takže nezapomeňte čekovat přílohu lipenskýho deníku minulý týden. Fotku tam může mít jen ten nejlepší, a jelikož já mám zkušenosti z Monínce, je víc než jistý že soutěž o největšího hřebce opět vyhraju!

gal/7179.jpg

Jezdíme do večera, pěkně za sucha a navečer se přesouváme do depa, kde rozděláváme obytňák s pergolou, gril a následně za svitu noční oblohy a českého koření usínáme na stolech.

gal/7186.jpg

Ráno - za účasti kolemjdoucích koukajících na nás jak do výběhu prasat – vstáváme ze stolů, balíme a Klauzik si myje nohu, čímž porušuje pravidlo a vyřazujeme ho z naší punk crew. Přesouváme se k Praze značně zapuchlou Fábií, která už nejde ani vyvětrat, na Točnou, kde jsme už ze tří dnů nonstop ježdění slušně vyřízený, ale ještě to tam vše posíláme. Klauzik nasekává největší dropy, Tukan vše v klidu a stajlu, já trhám řetěz a pumpuju to, kde se dá. Fotky už jsme nedělali, ale myslím, že galerka níže vypovídá o celkové atmosféře za vše. Pro mě byl tohle rozhodně jeden z nejlepších tripů a je to přesně to, co mě na biku nejvíc baví. Těším se na další. Watch and learn!

Diskuze k Reportu
K-682
Vloženo dne: 2012-05-18 v 19:12:47
:)
Jordy
Vloženo dne: 2012-05-17 v 13:19:55
PARÁDNÍ ČTENÍ :))))
Klausik
Vloženo dne: 2012-05-17 v 11:21:46
Tukane :) rád pojedu na další trip :) jeste je ale trochu casu tak se uvidi...a co kdybych vzal dodavku?..bude trochu vic pohodli..a s nemytim souhlasim,zas takovej problem mi to nedelalo *hipec* :-D
Mára
Vloženo dne: 2012-05-17 v 11:10:14
Týlos: 1000km co sme najeli bylo taky dost a sežrala nás jen trochu... Kuba CHL: Na tý fotce co ukazuješ je jasný, že ten stěrač Tukan drží a stírá s nim ručně, takže to zaprvý. Zadruhý sem se posral už dávno předtim, a ty nohy smrdí víc než si dokážeš představit...
kuba Chl
Vloženo dne: 2012-05-17 v 10:55:39
Takže, pěkně kecáš. Tady na tý fotce ODKAZ >> je jasnej důkaz, že vám stěrače fungujou! Máro, jako skáčeš hezky, ale jansně sis u toho trochu káknul ODKAZ >>. No a už ne takový reporty, ty nohy smrděj až sem ODKAZ >>
Adam
Vloženo dne: 2012-05-17 v 10:17:41
Krasna prace! :-p
Týlos
Vloženo dne: 2012-05-17 v 09:47:11
Do Geisu bych jel ale asi nebudou finance a nelíbí se mi to nemytí nerad chodim spát ze špinavejma nohama. :-) A do Geisu tě ta Fabie sežere jako mě sežral Escort když jsem jel na Špičák. :-)
mira
Vloženo dne: 2012-05-17 v 08:37:37
mazec *hipec*
Tukan
Vloženo dne: 2012-05-17 v 08:20:40
Příští trip plánuju Malino di Brdo nebo Gayshop (Geiss Kopf). Nějácí zájemci do auta? Plánoval bych to někdy na červen. Upozorňuju, že to není pro barbie ale pravidlo nemyí se platí pro každý trip!!! *smoker*
Klausik
Vloženo dne: 2012-05-17 v 07:50:48
pro mě užasný 4 dny,plný srandy,spíny,smradu,hustejch hlasek,vybornyho ježdeni ktery sem jeste nezazil.a bolavejch rukou:)poznal sem ze tripy jsou to nej a tesim se na dalsi :-D
Tukan
Vloženo dne: 2012-05-17 v 07:26:22
Jeden z nejvíc tripů, to má Mára pravdu. Co se tam dělo, nikdo nepochopí. A já už z auta asi nikdy nevyvětrám. Tebe ja sem všim sem si :-)
kubaZ
Vloženo dne: 2012-05-17 v 07:19:49
luxus *fing*
Týlos
Vloženo dne: 2012-05-17 v 06:10:12
A kde jsou ty hustý fotky ? :-) :-)
Sedli
Vloženo dne: 2012-05-17 v 05:10:59
Toje ono! Dýka *voci*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára