Otvíračka ve Stráži
Vloženo: 2012-05-12 Kategorie: Wakeboard Vložil: kuba

Tak jsme dneska byly s Evčou na otvíračce wake parku ve Stráži pod Ralskem. Jak jsme se měli, se dozvíte uvnitř.

Nápad jet na otvíračku se zrodil klasicky na bowlingu v chl, jako většina našich rychlonápadů. To, že předpověď slibovala trakaře, nám nevadilo. Když už k vodě, tak je jedno, jestli je jen pod tebou, bo i nad tebou:)
Vyrážíme někdy okolo 13:00, já musel klasicky do práce. Stavujem se ještě pro psa v Libouchci a berem to přes Jedlovou, kde se dneska a zítra jede 3DH cup, jednak pozdravit a taky nabrat Péťu, kterou zajímalo, jak to ježdění na vodě vlastně vypadá.Už po cestě nám hezky vysvitá sluníčko a teploměr v autě hlásí, nějakých 13 stupňů, což je paráda. Ve Stráži se převlíkáme na parkovišti a jdem natěšený na to. Letos je to první kabel na kterej jdem. Já třeba ještě ve Stráži nebyl, tak ani pořádně nevím co mě čeká.Na to, že je dneska ježdění zadara, tak tu ani není moc lidí, což je fajn. Moc neotálíme a hurá do vody, já si teda ještě musím otočit neopren, páč sem se do něj oblíkl obráceně. To sem celej já:) Voda je jak kafe, odhahdem to má tak 12 stupňů, do toho sluníčko, co víc si přát. Já startuju první a celkem to šlo, sice to je takový vratký, ale ustávám to. První jízdy sou tak na pohodu, zkouším co sem zapomněl a co ne. Vlek je tu trochu jinej a je to znát, navíc celkem dost fouká, takže se dělaj vlny. To bych přirovnal, třeba k silničce a sjezďáku. Když jede člověk po hladině, co je jak zrcadlo, tak je to hrozná pohodička, krásně to klouže a je to stabilnější. Ale dneska je to skoro jak moře, takže to s tebou háže jak na valníku. Asi při druhý jízdě vidím Evču, jak se koupe, tak jí vesele zdravím. Když sem dojezdil, tak ona je skoro na stejným místě. Si řikáme s Péťou, že si užívá vody. Když doráží asi po 15 minutách, tak se chlubí tím, že si zvládla vykloubit rameno, když objížděla spadlího lyžaře. Paráda, na začátku sezóny super věc. Já si pak dávám ještě asi dvakrát po třech kolech a jedem dom.Jedem zase do Jedlový, vysazujem Péťu a zjišťujem jak je kdo na tom. Tak Týlos 9. páč spadnul a Síma 1. páč spadli všichni ostatní:) Víc nevím.
Dáváme kafe, chvíli kecáme a radši už jedem dom. A po cestě se mi rodí plán na zítra.
Zítra, tedy 13.5. bych rád ráno vyjel do Jumparku zkusit provětrat longa ve vzduchu:) Časově, zhruba tak hodinku až dvě.
Následuje přejezd na Bandu na wake.Tady tak dvě až tři hoďky.
No a pak přesun do Oseka na lezení a bouldry!
Kdo by měl chuť, může se přidat. Viděl bych odjezd z chl tak kolem 10:00, tak mi případně cikněte.
Peace Kuba Chl

Diskuze k Reportu
kubaZ
Vloženo dne: 2012-05-14 v 07:25:37
pěknej výletík. jste si ještě měli vzít kola a ještě jet za skákat do bike haly s foampitem... *hipec*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára