1. UFOsinglTRIP
Vloženo: 2012-05-07 Kategorie: Bike Vložil: kubaz

... a takle to dopadlo... přidány fotky

Jelikož sem psal do fora typ na výlet už před UL-LETem, tak hned jak bylo po všech starostech s tim spojených, začal sem to zase řešit a domlouvat bandičku co by s náma co nejdřív jela. Po pár dnech to vypadalo, že pojedu asi sám, ale minulý víkend mě Háre informoval, že se bavil s Bonnym o dodávce. Nicméně z Bonnyho se stal Libor Kníže (který se brzo stane našim dalším partnerem a jakýmsi patronem a kterému se naše aktivita líbí a chtěl by nám pomoc, jak jen dokáže), což ve finále bylo dobře, jelikož má dodávky 2 a tak jsem mohl dávat do kupy partu až o 15 lidech. To jsem věděl, že se nejspíš nepovede, ale přesto moje aktivita vypadala víc než dobře, jelikož v sobotu večer bylo domluvených nějakejch 13 lidí. Tak jak to bejvá a pro mě dobrá zkušenost, 13 lidí to nebylo ale i tak jsme v neděli ráno, asi ve čtvrt na 9 vyráželi v krásnym 10 členym počtu. První auto, valník s dvojkabinou, pojme 6 lidí a klíďo píďo snad 20 kol. Tudíž na něj dáváme asi 7 kol, a zbylí 3 jdou do druhý dodávky pro 9 lidí, kde se vyndala poslední 3 lavice a proto bylo dost místo jak pro posádku, tak pro kola. Vyrážíme, první zastávka Prácheň, druhá Krásná Studánka za Libercem a pak už jsme na místě. Je cca. 11 hodina, jdeme do singlcentra, tam dáme kafe, sváču a vyrážíme.
Nebudu trasu nějak důkladně rozebírat, ale přece jen zmíním pár důležitých faktů. Počasí nám sice vyšlo tím, že nepařilo sluníčko a ani nepršelo, ale trať byla místy, převážně v dolíkách zatáček, dost mokrá, a v našem případě, střelců co si nechtěj zničit brzdový destičky, to znamená, že jsme byli mokrý od hlavy až k patě a palci na noze. Při najetí téměř 30 km to není nic moc příjemnýho, zas je to ale úplně jinej zážitek, než když jedete po vyprahnutý cestičce. Celkově jsme dle mého tacháče ujeli nějakejch 28 km, průměrnou rychlostí 13km/h, s maximálkou cca. 35 km/h, kdy cca. 10 km bylo nastoupanejch a 18 km krásně a záživně provlněnejch. Celkem, co se jízdy týká, nám to trvalo nějakejch 2hod 10 min, a z centra do centra včetně čekání na grupu a odpočívacích a občerstvovacích pauz nějakejch cca 5hod. Kolem 5hod. co jsme se vrátili na nástupní místo si všichni do jednoho z více než nutných důvodů, myjeme bike za 30Kč, dáváme si párek s hořčicí, pivo na cestu, zjišťujeme, že slečna za barem singlcentra je ze Všebořic a pak už posíleni můžeme vyrazit.
Ze singlu odjíždíme cca v půl 6 a do Ústí dorážíme kolem půl 8. Vysedací místo volíme u skleníku, aby to měli všichni z kopce, kde si jedni dali poslední pivo na cestu, druzí piv víc (včetně večeře), ale všichni pak končíme totálně vyřízení a plní zážitků doma. Na konec bych moc rád poděkoval Liborovi, kterej zařídil obě vozidla a hlavně s nim celou cestu v autě i na singlu byla neskutečná prča. Dále všem zúčastněným Hare, Péťa Ježek, Yago, Marťa, Susik, Vlastík, Lukáš od Marti a Dáša od Marti, kdy posledním dvěma zmíněným skláním obrovskou poklonu za absolvování tohoto nemálo fyzicky náročného výletu. Tak nějak asi vše a už teď se moc těšim na 2. UFOTRIP.


Kuba Z

Diskuze k Reportu
petr
Vloženo dne: 2012-06-05 v 11:29:41
PRDELE jsou nej *fing*
KubaZ
Vloženo dne: 2012-06-04 v 17:27:36
přidány fotky od Háreho :D
kuba Chl
Vloženo dne: 2012-05-09 v 10:37:45
Teď čumím, že Vlastíkovy se to pogo s Hárem a Mamutem zalíbilo :)
kuba Chl
Vloženo dne: 2012-05-09 v 09:32:22
dobře vy *fing*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára