Trip to Singltrek a Mníšek
Vloženo: 2011-10-03 Kategorie: Bike Vložil: kuba

Tak už i já sem se nakonec vypravil na legendární Singl pod Smrk.

Původní plán bylo vyrazit už v Sobotu, přespat u Majtyho a pak si dát singl a případně ještě něco. Lidi během tejdne postupně odpadali a přibejvali, takže to nakonec dopadlo tak, že sem jel Já (Kuba chl), Marťa s Pepčou a Mára, kterýho sme na zpáteční cestě nechali na kolejích.
Do plánu jsme ještě s Márou přihodili Mníšecký Dirty. Ty sou po cestě (vlastně se jede přímo okolo), tak nám přišla škoda se na nich nezastavit.
Plán jasnej, počasí vychází a tak v neděli okolo půl devátý vyzvedáváme Marťu, jedem pro Susica, kterej ještě den před tím do sebe ládoval paralen a ležel doma s horečkou, RESTKPA a valíme jí směr Liberec, kde si Mára prohodí kola (pan mastňák:) a už jí valíme směr Smrk. Na parkovišti nám milej pán ukáže kde si máme dát napůl hotový černý úseky a zkásne nás o pade:)
No a pak už to začíná, asi nemusím nic moc popisovat, páč ste tam byli všichni aspoň jednou:) Zažili sme celkem srandu, když nás na asfaltu předjíždí (my tlačíme) týpek za celokarbonu, péro vzadu, celý kolo mu nějak divně křupe a praská. Tak si z něj utahujem, že by to jako chtělo lepší kolo:) Týpek nás předjíždí asi o deset metrů, najednou přestává šlapat a zacvaklej v nášlapech se skácí k zemi:) Tak ho mohutně povzbuzujem a on nasraně hází kolo do příkopu:) Oni XC jezdci nějak neuměj brát srandu:) Jo a taky nás předjelo malý dítě.)

gal/5690.jpg

Po tlačení nás čeká první černej úsek. Což teda je fakt pecka, úsek má hrouznou flow, všechno na sebe navazuje a není tady moc míst na odpočinek, ale stojí to za to.

gal/5686.jpg

Pak dáváme malou pauzu na pívko a pokračujem dál. V tom výšlapu od sudu mě těžce docházej baterky, přeci jen kafe je asi málo jídla od rána. Naštěstí to netrvá dlouho a už zase jedem z kopce směr auto. U auta zavhrujem jít se vykoupat a jedem rovnou do Mníšku. Tady je to vypadá naprosto stejně jako když sem tu byl naposledy před dvěma lety. Ale vše se dá a je to celkem v dobrým stavu.

gal/5697.jpg

Mára ukazuje jak na to radí kdo má co dělat a má to úspěch, Pepek i Marťa skáčou lávku i malej dirt. Dobře oni.

gal/5706.jpg

Moc dlouho tu nejsme, je docela vedro a všichni jsme dost utahaný, ale spokojený. Mára se s náma loučí v Liberci, Pepča upadá do kómatu a Marťa mi dělá navigaci. V UL se ještě stavíme na Pohůdce na polívku a zkouknout nově šejplej transfér od Horwiho.

gal/5710.jpg

Já je všechny celkem brzo opouštím, jedu vrátit kolo a upadnout do postele. Dík všem zůčastněným.
Sick KubaP.S. víc fotek klasicky zde. Jo a omlouvám se za kvalitu, víc sem s tím nezvládl udělat...

Diskuze k Reportu
Eči..
Vloženo dne: 2011-10-04 v 16:10:06
To Mára dělal robota, ne? *fing* *hipec*
Sedli
Vloženo dne: 2011-10-03 v 20:11:53
Mára je celej barevnej.. *smoker* God job: Závidim Vám ty tripi.. Ps. Merkur z nohy venku, čekám až mi vindaj stehy..
Týlos
Vloženo dne: 2011-10-03 v 17:56:36
Nevim no poprvý si vzal něco barevnýho :) *fuck*
kuba
Vloženo dne: 2011-10-03 v 17:26:05
a náhodou to Mára to má v pohodě, aspoň je barevnej a je dobře vidět na fotkách...
kuba
Vloženo dne: 2011-10-03 v 17:20:18
jo a kdybyste chtěli znát Márovo rozměry.... ODKAZ >>
Týlos
Vloženo dne: 2011-10-03 v 17:08:32
Super rychlý,stručný. :) Ale Máro vim, že se ti bicáky vyjímaj v tom tílku ale seš hrozně vymóděnej s těma kraťasama. :) *fing* A když bude čas v tejdnu nebo o víkendu tak na transfer sjedu zaskákat. :)
Týlos
Vloženo dne: 2011-10-03 v 17:08:19
Super rychlý,stručný. :) Ale Máro vim, že se ti bicáky vyjímaj v tom tílku ale seš hrozně vymóděnej s těma kraťasama. :) *fing* A když bude čas v tejdnu nebo o víkendu tak na transfer sjedu zaskákat. :)
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára