Oldov a turbo Sněžník
Vloženo: 2011-08-20 Kategorie: Bike Vložil: admin

Už dlouho tu nebyl žádný report, tak přichází opět CHL crew a tentokrát z nový, ústeckou chátrou neprobádaný lokace, Oldov :)

Takže vyjeli jsme v klasickém, oldschool složení Já, Kuba, Evča a nový, Metráček Týlos :) Jeli jsme prozkoumat staronovou, respektive jen pro nás novou lokalitu Oldov, kde jsme dostali echo, že je pár skoků. Napoprvé nacházíme a jdem na to. Týlos otevírá dirtík, kde postupem nasazuje Svíčky a poslední je fakt do pravého úhlu!

gal/5352.jpg

Nasadili jsme tam veškerou trikovou zásobu, takže jsme po třech skocích dojezdili a přesunuli se na druhý skok, na kterém se mi podařilo pokaždý trefit hranu předním i zadním, přesně jak jsem to plánoval. Týlos klasicky Štýlos, koukal by na to i Kýhos, a už se nic nerýmuje, takže konec s hiphop rýmama.

gal/5351.jpg

Pak jsme se přesunuli na Sněžník, kde jsme stihli dvě jízdy, než jsme zjistili, že se do auta leje - mimo nafty - občas i olej, který se stará například o správný chod turba. :) Tak jsme v hospodě poprosili, aby nám z friťáku vylili olej, abysme si odůvodnili, proč nám z toho auta tak kouří. No a to je pro dnešek od CHL crew vše, předávám slovo ústecký chátře, jestli taky někdy někam vyrazí :o)

gal/5349.jpg

Pak už jsme jen tak kecali a v pohodě dojeli domů...

gal/5350.jpg

Diskuze k Reportu
KubaZ
Vloženo dne: 2011-08-21 v 11:34:10
krasavec v Oldově. fotky good, a prdel taky *fing* .jen škoda toho turba.....
SGA
Vloženo dne: 2011-08-21 v 07:56:31
good job oldskool crew *hipec* nice fotazz *fing*
Sedli
Vloženo dne: 2011-08-20 v 21:44:55
neskutečně dobré :D muhee
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára