První jarní cyklobus
Vloženo: 2011-05-03 Kategorie: Bike Vložil: filip

Tak cyklobusovou premiéru máme už letos za sebou

V sobotu vyhlásil DPMUL pohotovost. Ty grázlové z Ústecké Freeridové Organizace se zase houfně vydali na Adolfov potrápit své peklo stroje :-)))
Sraz byl klasicky na zastávce autobusu č.21. Letos jsme se sešli v hojném počtu okolo 20 peňáků a peňaček (Máru tím nemyslím). Po 30 minutách skládání kol na vozejk a po 15 odřenejch rámech :-) jsme vyrazili na vrcholky krušných kopců.
gal/4859.jpg gal/4857.jpg

Mně neznámý borec (sorry, že si jméno nepamatuju) zrovna ten den slavil narozeniny. Takže autobusem kolovala láhev luxusní whisky, která nám při šestém kolečku navodila příjemnou výletnickou atmosféru :-)))). Nahoře jsme společně probrali plán trasy a vyrazili směr Adolfovský track.
gal/4854.jpg

Trať se díky partičce okolo Bonyho dočkala pro letošní rok parádního faceliftu. Nebudu popisovat každou novou klopnu nebo dvoják, který tam letos vyrostl. To prostě musíte všichni zkusit na vlastní pneumatiky! Už to není zadarmo jako minulej rok :-)).
Jenom bych chtěl vypíchnout parádní jízdu Simony, která se za uplynulý rok nehorázně vyjezdila a skákala v parádním štýlu. Holt není pro nic za nic druhá nejlepší žena ve 3DHCupu za rok 2010.
gal/4822.jpg

Na svahu bylo super počasí, whiska a pár piv nás všechny nutila držet to tam pod plynem (jak jinak). Všechno bylo krásně zalité sluncem až do chvíle, kdy se na docela nepříjemnej dvoják rozjel Kaučmen. Ten to tam poslal bez respektu. Na skoku, který dává pokaždé se třema prstama v zad.... , dneska ale bylo všechno úplně jinak. Parádní whip na levou stranu jenom s tím, že už to nevrátil :-(. Hromada prachu a ruka v pi... Jeho nezdravě zelená barva nevěstila nic dobrého. SEGA pelášil pro dodávku a hurá na pohotovost. V tu ránu se obloha zatahuje a všem už moc není do zpěvu. Kaučmen jde ještě ten večer pod kudlu a do ruky dostává mnoho drátů.
To nám ta sezona krásně začíná! Sedli si zmáruje kotník a Kaučmen ruku. Tak kdo bude další????????
Myslím, že píšu za celou UFO CREW „Kámo, ať tě brzo pustěj z nemocnice, a hlavně ať se ti to rychle a bez komplikací hojí!!!!!!!
gal/4833.jpg gal/4809.jpg

Náš zevl výlet ale pokračoval dál. Po zdárném proskákání všech dvojáků jsme dole, kde na nás už čekala klobása s pívem. Na Varvažově se konal čarodějnický slet, tak bylo na co koukat. Nejvíc to tam zabili malí borci na plastovejch tříkolkách, kteří se tam proháněli v takovém štýlu, za který by se nemusel stydět ani Marek M. Po vydatném občerstvení a kinder show jsme se všichni sebrali a vyrazili směr Střižák, kde byl už připraven čarodějnický oheň. O ten se nám poctivě staral mladej Ota a jeho fotr nad tím vším držel dozorovou ruku :-)))). Ota junior nám všem opekl luxusní párky, které opravdu bodly. Díky kluciiiiiii.......

Teďka menší foto galerka, snad se tam všiciii najdete....


Na Střižáku jsme se všichni družně plácali po ramenou, jak jsme všici nejlepší a nejsladší a za společného zpěvu písně „Dorazili jsme z výletu, nezmokli jsme, už jsme tu“ jsme se odebrali k ohni a jednomu pětipívu :-D.

Až na Kaučmenův kreš to byl parádní výlet, který obstojně rozjel letošní sezonu na Adolfově. Takže, zase někdy na svahu........

K-682

Diskuze k Reportu
Eči..
Vloženo dne: 2011-05-05 v 09:41:39
škoda že jsem nebyl...pěkný foto! 2Kaučmen: Hod se do gala chlape! A bez následku! *fing*
Mára
Vloženo dne: 2011-05-03 v 20:33:52
foto dobrý, report super, jako bych tam byl :-) Kaučmenovi přeju pořádný FR (fast recovery)
SGA
Vloženo dne: 2011-05-03 v 20:25:33
:-/
Kulhy
Vloženo dne: 2011-05-03 v 18:52:21
Pecka foto!! *hipec*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára