Pojezd na Cartman hillu
Vloženo: 2010-07-18 Kategorie: Bike Vložil: admin

V páte večer sme přemejšleli co budem dělat o víkendu. Já to viděl tak maximálně na Sněžník, ale kluci byli nadržený na cestování a tak padl návrh na Čerčany.

V plánu bylo spání tam a v Neděli si dát ještě wakeboard v Chomutově. Domluveno. Sestava byla: Týlos, Bára & Mára, Evča a já. Já musel ještě v sobotu do práce, takže sraz byl ve 13:00. Po cestě z práce my zahlásila borka že nemá olej. To byl celkem pešek, páč už ho tam moc nebylo a týpek co sem mu volal o pomoc ať radši na něj počkáme, že výměna oleje je vážná věc (můžu potvrdit, ještě sem to nedělal, ale zadřel sešm motor). Týpek doráží až ve 14:00, doleje olej během 10 sekund(a stejně nevíme jak to udělal), vysázíme 700 kč a můžem vyrazit. Cesta nepodstatná. Dorážíme do Čerčan a ten den jezdí jen Mára s Týlim, já jel radši z holkama na místní koupadla, což bylo asi nejrozumnější, páč bylo asi 50 stupňů.

gal/6016.jpg

Za hodinu doráží kluci že se to nedá, tak ještě zevlíme na koupadlech a po pár kouskách vyrážíme zas na casrtmen hill, abysme ještě pojezdili a něco natočili pro ufo funclub (pozn. pro Filipa: Ano, ve videu bude i tvuj vzor Mára :) no a tak sme pojezdili, pohrotili a večer opejkačku a vanilloint.

gal/4013.jpg

Já v noci nemohl skoro vůbec spát, furt okolo nás někdo chodil (což byla docela prdel, ležíme najednou bandička opilejch a prej: Jéé oni tu spěj atak podobně:), ale jinak až na otravný komáry a Báru s Týlim noc v pohodě. Ráno vstáveme v 8 a Já a holky jedem něco koupit do Kauflandu. Když přijíždíme nahoru tak Mára sedí ve stínu a Týlos jen kroutí hlavou. Hned se jdem kouknout co se stalo. Mára má obličej jak kdyby si dal 1 kolo s Rockym (a vyhrál:). Na prvním dirtu dal předním hranu, tak chtěl hodit šipku a zapoměl že není dost vody. Celej dopat oslajdoval xichtem. A ustálo to, samozřejmě. Což už ho vyřadilo pro dnešek úplně ze hry, čehož lituje zejména Evča. Mára je out a proto přichází vycházející superstar Týlos. Rozjíždí whip session a celkem mu to i jde. Jezdíme tedy jen my s Týlim, já si jezdím bikrosku a Týli to tak nějak kombinuje. Když se teplota šplhá zas někam k 100 tak to balíme,páč tohle se nedá. Nakonec měníme trochu plán a jedeme nejdřív do chl, kde vysadímě Máru, vybalíme a teprve pak pojedem na Waka. Tak se taky stalo a my asai ve 4 dorážíme na bandu, tady je mraky lidí. Nakonec dáváme jen 10 jízd my s Evčou. Zbytek se jen válí.

gal/4009.jpg

Asi v 8 sme zpátky v Chl na pivku. Výbornej víkend, tším se na další. THX Márovi a Evče za pomoc s reportem.

Diskuze k Reportu
K-682
Vloženo dne: 2010-07-20 v 21:07:24
Vždit je máš taky he….. :) :) :) Sorry Kubo :-) :-D
Evelína
Vloženo dne: 2010-07-20 v 20:15:28
Taky bych chtěla takový prsa, jako má Barča.. :-) Tak si je alespoň zálibně prohlížím :-)
Mára
Vloženo dne: 2010-07-19 v 12:46:42
no heled to je nadlouho, navic nemas ten program a to nez nainstalujem a cracknem, to ne to nema cenu...
Týlos
Vloženo dne: 2010-07-19 v 12:13:43
Máro tak mě napadlo když nemáš počítač ,že by jsme to mohli sestříhat u mě i s tim dalšim videem. *fing*
K-682
Vloženo dne: 2010-07-19 v 10:26:49
Konečně video z mím IDOLEM MÁROU *fing* *hipec* *hipec* děkuji vám chlapci *smoker*
Týlos
Vloženo dne: 2010-07-19 v 07:17:20
*fing* *fing* hezky jste to sepsali
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára