Pro změnu sobota na Adolfově
Vloženo: 2009-08-20 Kategorie: Bike Vložil: filip

Tak už to začíná bejt docela stereotypní, pořád jenom Adolfov. Ale je to tam pecka, cyklobus na lítačku (zadáčo) co víc si přát :-) Prostě normální sobota v krušných kopcích............V sobotu ráno vstávám z pelechu. S otázkou „co dneska podniku???“ Doma Hanky připravujou oslavu pro pár přátel, to znamená úklid, úklid, nákup, vaření a pro změnu zase úklid. Venku nádherné letní počásko, takže beru čáru (promiň zlato :-)). Píšu KubajZovi, ten už v Krásnem Lese, tam se totiž konala již tradiční oslava Medkových narozenin (OKO). Takže se sejdem na parkáči na Adolfově, OK.
Ve městě se scházíme s Mírou a Vlastou. No nic moc počet, ale Míra svejma plkama vydá za 12 Ečeruuuu :-D, hned je bus plnej k prasknutí a moje hlava taky :-).
Dorážíme na parkáč, kde na nás už čekaj KubajZ, Yago a jeho přítelkyně (jméno si nepamatuju, poněvadž je tam každej tejden s jinou, a já už ztrácím přehled :-D). Pivko v Montaně dneska nebude, protože chlápek je prej v nemocnici, tak snad to nebude nic vážného. Přejem brzké uzdravení!!!!!!!! Takže Lukáš smotl jednu JONTOVOU TYČKU na posilnění a hurá na svah.
Po cestě přes pole, které bylo plné balíků slámy, si největší městskej floutek Míra vzpomněl, jak v minulém životě bojoval za Napoleona v jeho pidi armádě - jako rozháněč davů. A se slovy „shořte vy bídní červy“ se snažil zapálit nejbližší válec a poslat ho z kopce směr Chlumec (nechápu, co má proti Chlumci, samí čestní lidé tam žijí) . Jenže je to kluk z města a po 10 neúspěšných pokusech to vzdal. Ještě to zkusil v zápalu vzteku poslat na nejbližší obydlenou oblast. Jenže my slušně vychovaní hoši a jedno slušně vychované děvče jsme mu v tom zabránili. Cesta nahoru už probíhala v poklidu. Když nepočítám Míru, kterej smutně koukal a prosil přihlížející houbaře, ať mu jdou s tou slámou HELFNOUT (byli to totiž Němci). To největší XC peklo máme za sebou a teď hurá dolů. Já měl s sebou foťák, KubajZ zase kameru na řepě. Tak jme se domluvili, že uděláme menší dokumentaristický dýchánek.
Po skupinkách jsme sjeli na rozcestí. Kde to všechno začíná. Nebudu vám tady popisovat, jak trať vypadá, všichni ji už znáte, a vy co ji neznáte, tak ji brzo poznáte (možná :-)). Všechno vodcejpá. Díky tomu, že s náma nejel největší píchač Mára (tzv. Hubouzeměryč), se na nikoho čekat nemuselo. Kluci dávali pekla v neuvěřitelném štýlu. Prostě standart. Já se jako obvykle vymlouval na tohle, potom zase na tamto (špatná vlhkost vzduchu, nic moc atmosféra, málo světla, ptáci řvou moc nahlas, atd.), vždyť to znáte :-). Udělali jsme pár fotek, jak na FR tak potom i v korýtku.

gal/2964.jpg
gal/2957.jpg
gal/2949.jpg
gal/2946.jpg
gal/2942.jpgNáš sobotní výlet byl zakončen již tradičně v bažině u vychlazeného piváka. Tam se naše cesty rozdělily. Všichni jeli na chálku na chlumecké koupaliště. Co tam se dělo já už nevim, protože jsem vzal čáru směr UL CITY. Po cestě jsem to vzal přes nejmenovaný supermárket (který mi doporučil milovník květin M.S. Údajně jsou tam nejsladší :-D). Když jsem se vracel směr Střekov, tak na mě všichni koukali jak na největšího trotla, poněvadž jsem se táhnul domů na kole s obrovským pugétem v ruce. Ještě, že mám ty kolečka. A pak že to nepůjde :-).
To je tak ve stručnosti všechno, pokavaď vás bude ještě něco zajímat, tak se obraťte na naší bezplatnou infolinku: 060922334 :-).

P.S. V pondělí se dozvídám, že největší samec (velikost není měření vzrůstu, ega, ani bankovního konta, ačkoliv plastová okna jsou MEGA byznys) to tam v neděli posílá k zemi takovým štýlem, že leží kolem pěti minut v bezvědomí. Nebejt KubyA, tak tam možná leží dodnes (máš u Máry jednu hořkou čokoládu :-)). Od bažiny už ho veze rychlá pomoc přímo do černé díry, který šéfujou samí čur... (Nemocnice s lidskou tváří). To si údajně den předtím sundal přídavná kolečka se slovy „tohle už nepotřebuji, jsem velkej kluk“. Já bejt tebou, tak si je tam nechám. Já je taky mám a jsem s nima spokojenej (můžu jezdit bez držení, heeeč). To, že se mi smějou děti od 3 let a víš, už skoro nevnímám. Takže, KÁMO, píšu asi za všechny: PŘEJEME TI BRZKÉ UZDRAVENÍ KAMARÁDE!!!!!! Už teď se všichni těšíme na tvoje oplzlé hlášky :-). Na počest Máry po přečtení tohoto reportu všichni zařvěte z okna třikrát nahlas „MÁRA JE BÚH“.

gal/2932.jpg
gal/2929.jpgUPOZORNĚNÍ AUTORA: Všechny postavy a události v tomto příběhu jsou smyšlené. Jakákoli podobnost s realitou je čistě náhodná a neúmyslná.

Levicová frakce Ústecké freeridové organizace

Diskuze k Reportu
Nunva
Vloženo dne: 2009-08-21 v 13:23:48
přeji brzké uzdravení,ale jinak seš magor :-p *hihi* *hipec*
K-682
Vloženo dne: 2009-08-21 v 12:10:34
Mára: :) :) *hipec* takže takhe to bylo??????? :-D :) *hipec* *hipec*
Mára
Vloženo dne: 2009-08-20 v 16:52:56
jo a ještě chci poděkovat mým sponzorům jako Redbull, DK (helma), Dřevotep(plastový okna), bez nich by to rozhodně nešlo :-D
Mára
Vloženo dne: 2009-08-20 v 16:51:43
ty vole to je moc report :-D Uvedu veci na pravou Míru: jedu takhle v klidu asi v kilku zatacku, v jedny ruce redbull, to musim kvuli sponzorum... najednou sutr a ja si rikam "Máro nebud debil, kdy se zas dostanes na Adolfov", tak ho vyuzivam jako Pastrana pri doublebeku a roztacim to. Jenze na zemi je olejova skvrna a tak sem to nedal, davam dalsi doublebeko a nasledne uz jen musim klidnit kubU aby se tam nesesypal (asi zavist) :-D Ne fakt, diky kluci za prani, pugety, sms, telefony apod. a kubOvi zato ze se o me tak pekne postaral *fing*
mira
Vloženo dne: 2009-08-20 v 15:35:51
Mára: kámo hustý, dej se rychle do kupy
mira
Vloženo dne: 2009-08-20 v 15:35:24
*kudla* K682 *kudla*
Jordy
Vloženo dne: 2009-08-20 v 13:19:00
:) :) :) Pičo, to je ale fešáááák!! :) :) :) Kdybych neviděl fotky a neznal příběh, tak by se mi snažil namluvit, že spadnul na Rampage na tom největším kickeru! :) Jsem zvědavej, kolik šťáviček na to zbalíš.. :-D
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára