UFO WORKING PARTY
Vloženo: 2009-08-04 Kategorie: Bike Vložil: filip

Tak uš je dřina zanáma. Koukni jak to viděl KubajZ .......Probouzím se do krásného sobotního rána a hrozně se těšim až budu nahoře v tý krasný přírodě a pohodě.Probouzim se před 8, dělam mini snídani včetně moji sváči na odpo, dávám najíst zvířatům(to je jak někde na statku :-D) a jdu se umejt.Pak se oblíkám připravuji a vyrážim.Jdu ještě doprovodit drahou polovičku na zastávku a pak hned frčim na cyklobus. Přijíždím asi za 5 minut 9 a všichni už sou ready. Vozejk na kola už skoro zadělanéj, všichni připravený na cestu, vypadá to jak kdybych byl poprví poslední. Moc nás není ale málo naštěstí taky ne. Jsem já,Luky, Filip,Ládik,Ecik, Míra,Týli a nahoře na nás čeká pokalební Chmeli a později i Šéďa. I přesto, že nás nebylo moc celé naše osazenstvo v autobuse sedělo na zemi nebo stálo, protože těch turistů co zas jelo s náma to nemá obdoby.Spojení cyklobus jim asi moc neřiká.
gal/2904.jpg


Ale tak co, sme v Ústí už sme si zvykli a vracíme jim to našema hláškama a celkem srandou v autobuse.Co se týče nářadí prvotně to vypadá jako dostačující, během povrchových prací však zjištujem že je ho málo,naštěstí mě překvapil Ecik, kterej vzal a skoro furt s nima jezdil, totiž klasický obrovský hrábě, který mu koukali jak anténa na televizi a to s nima první jízdu odskákal snad všechny jumpy.Tak nějak sem si řikal ,kde ho kdy jaká větev zasekne a připraví ho o baťoh možná i ramena.Ale možná dobře.Kdybysme v tom vedru všichni dřeli o 106, kdo ví jak by to dopadlo.
Nic méně přijíždíme na horu a klasicky všichni hrrrrrr do hospody. Objednává se klasicky pivo a polívky.Výjimky i sem tam páreček. Nic méně daj se tak 2,3 pivka nějaký to žrádýlko a někdy kolem 11 se jede dolu pracovat.Je fakt krásnej víkendovému den a už kolem 11 a po 2 pivkach a nějakejch těch malejch náladu zvedačů, je většina z nás nějaká omámená.Ještě že se jede pracovat.
gal/2902.jpg
Přijíždíme teda na místo.První dva jumpiky, který tu jsou už od minulého víkendu si Ecik s Týlim dali nejdřív naslepo a když zjistili, že to nemusej ani dolítnou zkoušej to dál a snažej se to vypilovat. Ecik dává s anténou nad hlavou všechno co vidi a i vlastně i nevidi, naštěstí to ustavá a můžem jít v klidu v plném počtu pracovat.
gal/2896.jpg


Rozdělujeme se na 2 party, kdy jedna staví 1. ( dle názoru a odhadu asi tak 6 – 7 metráček,už jako fakt pěknej polet, chce to se trefit do dopadu ale jde to i bez toho) a druhá parta jde na prozatímní začátek trasy a jde to dál prodloužit.Já v bandě s Filipem, Mírou, Týlim a Ecikem jdeme vymejšlet nejrůznější cestičky at je začátek co nejzábavnější. Jelikož sme asi na hodinu néli dvě ztroskotali u jedný ale mooooc hezký klopenky(za kterou hlavní dík Filipovi a Mírovi)
gal/2894.jpg
Šel sem s hrabičkami vymejšlet dal cestičku aby dnešní práce byla vidět víc a hlavně aby po dnešku už ten singlik stál za to a byl už aspon trochu zábavnej. To jediný co nás jako hoooodně překvapilo, byla si v klidu po lese jezdící V3S s nějakým chlapíkem a jeho nejspíš dětma na lovu asi dřeva na zátop.Jako čekal bych všechno, myslivce a jim podobný ale po týhle cestě se pachtící vejtřaska byla fakt moc!!!
Nakonec se před klopenkou vytvořil né přiliš příjemnej(ale za to technickej) seskok z hliněného návalu, předtím něco mezi wallem a klopnou(to už tam stálo jak příroda a stroje(V3S) vytvořili, proto mi stačili hrabičky a walloklopka byla na světě).Přední ještě jedna pěkná jámička která se však v sobotu nějak nedala celá vykopat a proto mokřina co v ní byla dělala někdy až moc velký potíže(naštěstí se to dá po straně ďolíku objet ale až to bude suchý a upravený tak by to mohl bejt snad dobrej dirtík). Předtím už jenom klikatá cestička a uplně u rozmezí pár seskoků a náskoků či výjezdů z cesty na nával a dolů.To byla naše část. Párkrát jsme si to dali a jeli dolu za klukama , jim říct kolik už je hodin, že bysme už šli na horu a mrknout se co vytvořili oni. Takže jedem už skoro celej singlik, pěkně klikatý cestičky, sem tam nějakej poskok plus uprostřed trati sou 2 jumpiky za sebou a před částí esíček, který se musej vyjezdit (po tomto víkendu už na půl vyježděný,jak se říká s chutí do toho půl hotovo) je teda 2 bandou postavenej pěknej posílák(již zminovanej 6-7 metráček). Fakt jako pěknej jump, už se musíš trochu hecnout,je to moc pěkný ale dopad je kratoučkej a na čistocha ho chce trefit.Trefit ho teda nemusíš(protože musíš akorat umřít) ale pak to není tak čistý a nevim jestli se vejdeš do tý zatáčky, která je hned po dopadu a navede tě zase zpátky na singlik.Takže se hecujem, Luky první, já druhej a Ecik se svým super Dominátorem to jako 3 a překvápko dne dává snad 3 nebo i 4 krát. Kluku jako na ten bike fakt respekt.
gal/2888.jpg


Po odskákání a odjetí všeho co tam je se teda domlouvame, že podle plánu půjdem na horu a pomalu vyčistíme cestičku, když v tom dostaváme zprávu, že kluci Krčkařský přijeli na horu, jedou za náma do lesa a dole je bude čekat auto a že nas klidně hoděj. To je pro nás snad ta nejlepší zpráva , protože to znamená, že nemusíme nahoru tlačit ale můžem frčet dolu a nahoru nás odveze autíčko, no supr!!! Sjedem to dolu,na Bažině žejdlík, chvilka čekání pak cesta v rozpáleným transitu nahoru a sme tam.
gal/2886.jpg


Supr trupr Adolfovské Bistro Montana. Po práci legraci a odměnu.Tudíž další piva, další polívky , další párečky a za chvíli pan vrchní náš Honzík od Bobiny vyřvává do světa že, už je pivo zadarmo.
Točí jak splašenej, aby měl chvilku klidu a moh si sednout k nám točí vždy pár piv na víc. Proto když dopiješ nebo jsi nově příchozí na nic nečekáš, čapneš volný pivo a leješ. Paráda, dávám jen pár piv jelikož chci jet dnes domu do svýho útulku a po asi hodině či hodině a půl jedu s celou bandou dolu. Bonny (krom jiného i oslavenec) je z toho stejně tak jako všichni ostatní co to jedou poprvý celkem vypleskej a chce to jet znovu a znovu. Proto se to do konce dne a začátku narozeninový párty(slaví jěště Beli, kdo ví ten ví) jede sned asi 3x neli 4x a pak se oslavuje. To už já tam nebyl jelikož sme s Filipem jeli přes golfáč dom. Proto na pikantnosti sobotní oslavy se ptejte účastníků.Ale dle historek věřim že velmi velmi dobré.

Nic méně se probouzím v neděli doma, tak nějak se upravuju, připravuju, ulehavám, polehavám a ve 13 sem připravenej u divadla na opětovnou jízdu na horu.
Koukám nový ale i včerejší lidi. Opět Filip, mam zněj radost, najednou příjezdoví z hora Ecik s Pítrsem a k nim i Sega a koukám mezi nováčky Sedli a k němu Špunt. Paráda zase nový lidi. Tak jedem, tentokrát skoro sami ne jak včera sedící na zemi a za ¾ hodky sme tam. Na hoře, nikdo.Všichni sjeli dolu na Varvažov se koupat a na Strarý Poště se najíst. Tudíž mi jsme na hoře sami a pomalu se to roztrhává a děli se to na party který pomalu odjížděj. Jelikož sem v neděli jel už jen výletně a ne závodně jako snad jedinej nahoře čekám na nahoře přespávající partu, dávám si pár piv a jedu s nima jednu z posledních jízd. V tom nedělnim dusnu a pařáku mi jedna jízda fakt stačí. Kluci se po obídku vrátili na horu, trochu pouklidili, tošku se zregenerovali a jedem dolu.
Můžu Vám říct, že jet to v kuse a bud bez zastavení a nebo jen čekačka na všechny ridery jestli jen vše cajk a pak zas hned vyrazit až dolu je jako fakt paráda. Hezká, skákavá i houpava trať.Dole čeká odměna v podobě vody na Varvážově a piv v Bažině.Jenže asi po půl hodině u vody se z Německa blíží rádiem zmiňovaný cyklon, který nás rozvážnější přesvědčí k cestě dom. Jedna parta zůstavá!? Samotného by mě zajímal jejich nedělní osud v cyklonové jizdě.

Jinak jak bych to shrnul. Ted když se řekne jedem Adolfov, dostalo to uplně jinej náboj.Nečekejte žádný zázraky, není to žadnej Leogang ale lepší než nic. Sem tam esíčka, pár jumpiku, dá se říct že to všechno navazuje, takže od vkleku u cvičný se dá jet pěknej už celkem protáhlej singliček až dolu na bažinu. Všem směle doporučuju a dle mého názoru zas jedna pěkná a už i celkem dlouhá cestička.

P.S.: Nejlepší je za sucha:-) :-) :-)!!!!!

KubajZK-682:SORRY za kvalitu fotek :-(

Diskuze k Reportu
K-682
Vloženo dne: 2009-08-08 v 11:32:27
a zase chyba..... *voci* :-D *kudla*
K-682
Vloženo dne: 2009-08-08 v 10:20:31
Mára: To není možné člověče :-D ;-) to musela bej chiba v systemu *hipec* *hipec*
Sedli
Vloženo dne: 2009-08-08 v 00:03:05
A pak mě nadáváte za pravopisné chyby :) Chyba se vloudí *smoker*
Mára
Vloženo dne: 2009-08-08 v 00:01:23
...tim myslim upoutavku na hlavni strane...
Mára
Vloženo dne: 2009-08-08 v 00:00:50
je to v pohode, vsecko de hezky, ale napsat vYdel s tvrdym Y to je fakt moc, krotte se ;-)
Sedli
Vloženo dne: 2009-08-07 v 23:59:02
Když jsem tam byl ve čtvrtek. První jump (dropík) v hajzlu (rozritý a rozbouraný) sega trošku poupravil stejně to bylo na prde trošku doházet hlínu.
Mára
Vloženo dne: 2009-08-07 v 23:37:27
vy volove, dneska sem tam jel, naprosto super, moc se mi to libilo, az doplnime nezazivny mezery tak to bude nejlepsi trail v usti, moc chvalim to co ste tam postavili, to by me zajimalo kdo to vymyslel :-)
Eci a DOMINATOR z Olympu
Vloženo dne: 2009-08-07 v 14:51:22
Jo, naaaadhernej report..CHVALIM!!! Jinak single v pohode...kdo nebyl, nepochopi. Kalba a oslava velice dobra. Jen pro priste to chce vic lidi, a hlavne vice fotek!! co ja vim, kdy mi rupne raaam... *hipec*
kubA
Vloženo dne: 2009-08-05 v 09:07:00
hele kluci fakt pěkný, koněčně někdo kdo napsal report! Takže Kubajz pochvala za sepsání a Filip pochvala za fotazzz *hipec*
Mára
Vloženo dne: 2009-08-04 v 22:28:50
pekny kluci, fakt pekny, uz se tesim az se povozim a az bude cas tak urcite pomuzu...
K-682
Vloženo dne: 2009-08-04 v 21:51:16
Mě lopata nevadi. Klidně bich v tom pokračoval dál........ *hipec* *hipec* delší a delší *smoker*
GTRider
Vloženo dne: 2009-08-04 v 19:36:55
OK Sedli jestli by si jel zejtra ve 13:00 tak bych jel s tebou ;-)
fr!end
Vloženo dne: 2009-08-04 v 19:28:12
myslim ze sedlo to mel lepsi *hipec* a me to stve ze sem ostrouhal snad budu do vikendu ready a praci sle odvedly takze problemy nebudou :-D
Sedli
Vloženo dne: 2009-08-04 v 19:09:35
Jedu zítra v 9:00 a asi i v 13:00 ... Já nelituju Zedko!! Já si žil den po svím,, Jenom bych zdůraznil, že jsem tam nějakou práci s milanem ve středu v roklince udělal. Novej singl je hustej, ale to už jsem řikal.
GTRider
Vloženo dne: 2009-08-04 v 17:42:21
Sry že sem nejel, rodinný záležitosti. Jen bych měl otázku kde přesně ten siglík je. Nějak se neorientuju. Potřebuju "návod pro blbce". Ten singlík vypadá pěkně tak bych ho chtěl zkusit. Za každou radu budu rád. :-D ;-) *voci*
kuba Z
Vloženo dne: 2009-08-04 v 15:54:00
Tolik kolik sme čekali nas nebylo ale i tak byla sranda.Každej kdo nebyl chyboval *fuck*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára