3dh cup Meziboří
Vloženo: 2009-05-19 Kategorie: Bike Vložil: admin

Takže v sobotu se odehrál první ze série 3dh cupu a tak něco málo k tomu si přečti uvnitř

Sobota 7:02 a budí mě Týlos, že venku chčije a jestli tedy pojedem... Říkám zkušeně že ne, že by sme si nezajezdili, takže závody nejedem. Jordy s Mahu nás nabírají a my to valíme směr Mezák. Po cestě jsme ještě zastavili v obchodě s příjemnou vietnamkou, která se asi zrovna přistěhovala - soudě podle dialektu - a koupili nějaký to občerstvení a tak,...no tak to vypadá že bude veselo. A taky že bude... Přijeli jsme a s Týlosem do půl hodiny litujem že sme nevzali bajky. Fakt dík Týlos, zase si to podělal viď :o) Na místě už celá DC crew a začínaj tréningy jak na dráze, tak u kiosku, zachvíli už jen u kiosku. Jedinej Jordy to hrotí a pije jonťáky. Filip mi strčil do ruky foťák a povídá, že on to moc neumí a jestli bych to tedy raději nenafotil já. Tak sem se toho ujmul, přeci jen to chce nějaký ostrý fotky a ruka kvalitního fotografa se nikdy nezapře...

gal/2693.jpg

Potkáváme Sedliho, kterej má za sebou už asi 20 jízd a dokáže odříkat během pěti vteřin sérii dvaceti čísel, který - jak jsme se později dověděli - popisovali pružinu kterou se tím snažil prodat :o) Dále tu byl Maso, kterej v pátek stihl půl jízdy a prorazil, tak sem mu půjčil píchlou duši a nefunkční pumpičku - tímto tě zdravim :o) Další poznatek je ten, že Šligsbírovec dokáže vyjet na pomě půlku svahu po přednim, a potom zajede 3. flek. Hodiny ubíhaj, Božkov ubíval a Týlos pořvával a všechny schazoval.

gal/2671.jpg

Co se týče závodů samotných a fullů, tam neni co řešit, kudly dobrý. Ale co sem viděl v podobě Strouhy a jemu podobných na hardtailu, tak to už přestává být jízda a začíná let. Filip nakonec dotlačil bajk do cíle, Maso běžel kousek za ním :o) Sedli zajel klasicky pěkně, Jordy nasranej že nemá bednu, Záběhla mohl dát svůj sněhobílej dres po závodech zpět k čistýmu prádlu, Střépa sjel půlku tratě s jednou nohou vlající za ním. To je vše a teď už se snad jen kochejte těma profikouskama co sem nafotil :o)

gal/2668.jpg

Diskuze k Reportu
Sedli
Vloženo dne: 2009-05-21 v 22:33:40
Včera bouřnák mega maso s masem.. *hihi* Maso sjel bouřnák pozor nato a dost slušně. Já se dnes z dnešního jezdiní akorát odnes to, že stíhat svého týmového kolegu je těžký, ale hodně mi to dává má prostě jinej styl než ty všichni junioři s kterýma jezdím. Prostě mega prdel. Sou tam lidi už od čtvrtka ubytovaný a připravený na závod. Jinak sobota zajimavá postihl nás hned po první jízdě nehoráznej půl hodinoví chcanec. Takže po třetí jízdě jsme to vzdali. A nemyslím si, že bychom si vedle špatně s masem nikdo nejzedil tak těžko říct. Hlavní, že jsme přežili a nepadali jsme. Musím zaklepat *voci* Jinak pokud chcete vydět nebo ject jeden poharoví závod bouřnák je jasná volba. Trat se trochu změnila přibyla nějaká točka dolní pasáž je nová zakončená brutalnim masem! Dupačka výjezd z lesa asi dvoj metrovje schod, ale pozor novej dopad. Dřevěnej od toho schodu jeto asi 3 m ve stejný vížce jak odraz. Jedinej kdo to skákal tenhle jump a to vim určitě skákal zatim jen Kubajz dal si to dva metry zadopad jak nic. V závodě to dá spousta lidí. Nějakej skopčák to tam dnes zkoušel a zničil natom prý kolo. Prostě běžte se tam podívat sposta borcu bude předvádět pekla. PS. Trat je naročná muj první závod čp už ted jsem nějakej nervozní a taky toho moc neumim. Pojedu svoji pohodu a je mi jedno jakej koliv kec. *hihi* Jen jsem napsal dlouhej blábol, který zrvona jsem nikdo nedočetl.
KubA
Vloženo dne: 2009-05-21 v 12:20:55
jo ten kluk je zabiják *fing*
Týlos
Vloženo dne: 2009-05-20 v 16:41:13
Když už sem nezavodil chtěl jsem pěkně vypadat když tam bylo tolik ženskejch a kdybys kubo viděl ten střépův polet to by ses posral smíchy 5 lidí řve dávej avon totální rozhoz držka jak svině do šutrů lidi stichly a mi brutální výbuch smíchu *fing* a von se u toho furt smál *fing*
Jordy
Vloženo dne: 2009-05-20 v 09:40:54
:) :) :)
KubA
Vloženo dne: 2009-05-20 v 09:40:49
fotky hnus, Střépa hustě one foot, Jordy pořád sjetej, Týlos fešák
Týlos
Vloženo dne: 2009-05-20 v 08:22:17
Hustý pěknej report i fotečky *fing*
K-682
Vloženo dne: 2009-05-19 v 22:04:00
Dej my hubana krasavice:ODKAZ >>
K-682
Vloženo dne: 2009-05-19 v 22:02:05
Holt my cikloturisti tlačíme vždy a všude *smoker* *hipec*
Mára
Vloženo dne: 2009-05-19 v 21:48:07
best photo: ODKAZ >>
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára