Pro změnu sobota na kole :-)
Vloženo: 2009-03-17 Kategorie: Bike Vložil: filip

Trocha mojich plků a MEGA FOTO GALERKA

Sobotní pojezd jsme chystali docela dlouho. První plán byl takovej, že v sobotu ráno vyrazíme vlakem do DC, a tam pojezdíme na GRUPEN BIKE SESSION. Nevyšlo to, počasí vypadalo, že bude na hovno, a hlavně začali odpadávat lidi, kteří přislíbili účast. Nakonec jsme zbyli jenom já a Sedli. V tomhle počtu to nemá vejšku. Tak jsme si řekli: serem na to.
Rozhodli jsme se, že si jenom pojezdíme po těch našich UL kopečkách. Sraz byl v 11 na Líďu. Nakonec se nás tam sešlo 5, což docela jde, lepší než 2. Padlo rozhodnutí, že se pojede „Zámecká“. Dorazili i vesnický borci Mára a Týlos. Ty byli z našeho velkoměsta úplně mimo. Pořád na něco šahali, zastavovali se a pořad se na něco ptali. Hrozně se divili, že nám z kohoutku teče pitná voda a že máme elektriku 24 hodin denně. Po cestě jsme míjeli nejmenovaný fastfood. To byl konec. Se slovy to je AMERIKA zastavili celou kolonu a už jsme je odtamtud nemohli dostat. Chudák paní u kasy, ta z nich byla úplně hotová. Mára se jí snažil sbalit na svou sbírku holubů z nosu, kterou stále nosí při sobě. Asi nejspíš kvůli těmto příležitostem.

gal/2383.jpgPo hodině vočumování lidí sedících uvnitř a neustále se ládujících jedy, jsme vyrazili na Novku. Tam jsme ještě navštívili zahraničního kámoše Sedliho, u kterého jsme se občerstvili (najedli a napili).

gal/2381.jpgHurá dolů! Na „Zámecký“ jsme udělali decentní fotosession.

gal/2373.jpgPro Chlumecký to byla dneska premijéra. Myslim si, že se jim líbila. Mně teda dost. Sešup to byl mega, nahoru to jdeš skoro hodinu, a dole jsi za deset minut. V polovině kopce čekáme na poslední brzdy :-D (…….). Jsme všichni, tak se rozjíždíme, najednou koukám, Mára má prázdnou zadní gumu. Podařilo se mi zastavit jenom Sedliho, Týlos a Míra nekoukaj napravo, nalevo a jedou dál. Tak si říkám, snad počkaj na rozcestí, tam jsou dvě možnosti dobrá nebo špatná. Jakou že si kluci vyberou??? Samozřejmě, že tu špatnou. Vůbec je nezajímá, že jsou jenom 2 a jedou pod hrad. Tou nejhorší cestou „po asfaltu, brrr“. My s Márou lepíme, ten kluk je úplně nevybavenej :-). Nebejt nás, tak tam ještě dodnes sedí.

gal/2367.jpg

Když jsme se sešli všichni pod hradem, shodli jsme se, že bychom to mohli vytlačit na „Psí louku“. Na psí louce to byla pecka, decentní blátíčko, ale pohodička. Tak jsme tam tak jezdili a fotili. Dorazil i Bony s jeho kámošem, teď si ani za brambůrky nevzpomenu na jeho jméno. Prostě špica pojezd. Kluci diktujou v nehorázném štílu, posuďte sami :-).

gal/2342.jpgPo dvou hodinách seflování toho mám docela dost. Balíme to. Mára a Týlos se rozhodli jet do skate parku. Prý tam maj nevyřízený účty s nějakým devítiletým klukem. Doslech jsem se, že se jim posmíval, že Mára má velkou hlavu. Teď jsou dva, tak jdou na něj. Počítám ale s tím že je klučina zmároval a borci šli s brekem domů. Já jsem si na kolo nevzal svoje vypáslý emo kaťata, tak jsem s nima nešel. Přece jim tam nebudu dělat ostudu. Radši jsem šel s klukama na pivo.

gal/2340.jpg

Cestou domů jsme s Mírou jeli Bertino údolí. Prostě nádhera, tohle místo mám rád. Míra posilněn osmi pivkama a půlkou flašky rumu začal brečet, že nemá žádnou romantickou fotku s kolem. Tak se mi ho zželelo a nabídl jsem mu, že mu teda jednu udělám. Míra celej nadšenej se do toho pustil s takovou vervou (jel fakt bomby), že zapomněl brzdit a v nehorázný rychlosti vlítnul do potoka. Já se mohl pos... smíchy.

gal/2339.jpg


To bylo nejlepší zakončení dnešního pojezdu. Míra ani škrábnutí, kluk šikovná. Doufám, že se nás příště sejde mnohem víc, a zajezdíme konečně v pořádný tlupě.

LEVICOVÁ FRAKCE ÚSTECKÉ FRÝRAJDOVÉ ORGANIZACE

PS. Všechno je pravda :-D. Pokud někdo bude tvrdit že NE, tak si vymýšlí. Např. Mára :-) a jemu podobní..........

Diskuze k Reportu
K-682
Vloženo dne: 2009-03-19 v 18:10:32
To jo Týlos je starej kaňour *hipec* *hipec*
Jordy
Vloženo dne: 2009-03-18 v 22:13:53
Ano, jsem gay! Ale nemůžu za to, že mě šuká Týlos! :-(
Týlos
Vloženo dne: 2009-03-18 v 18:36:08
takže aby bylo jasno já márovi nepomáhal a Mára ty emáky ani nebil oni do sebe narážely sami to bylo moc jo a jinak Mára má novou přezdívku Posera ps:Jordy je gay *fing*
KubA
Vloženo dne: 2009-03-18 v 15:03:04
máro sy přetvoř co cheš ale sebe nezmněnýš
Mára
Vloženo dne: 2009-03-18 v 11:47:06
ani nevite jak je jednoduchy pretvorit tydle komenty k obrazu svemu :o)
Eci
Vloženo dne: 2009-03-18 v 11:07:22
Hezky, jen skoda me neucasti.. Jo a Marovi jsem pomahal, ale na zem....- *fing* *ass*
Márův bratr
Vloženo dne: 2009-03-18 v 10:35:29
Nechte náz bít! Mi nejsme takový negrmoti, jaký s náz děláte! Teda já určytě ne, za Máru neručim!
KubA
Vloženo dne: 2009-03-18 v 10:23:47
tak třeba já všemu vjeřým, jsem taki z veznice a snám ti kluki o kterích se tu pýše.
Jordy
Vloženo dne: 2009-03-18 v 09:50:19
Krásnej a pravdivej článek! Konečně se to někdo nebál říct nahlas..že Mára je blb! :) :) :)
míra
Vloženo dne: 2009-03-18 v 07:14:25
:-D pecka Filipe, příště prosím psát jen o mě *smoker*
Sedli
Vloženo dne: 2009-03-17 v 19:52:33
Ne. On ti pomáhal Ečik vid? :-D Jinak jsem si sobotu na kole užil. Filip to samozřejmě dobře sepsal. *fing*
Mára
Vloženo dne: 2009-03-17 v 19:49:02
:-D tak to se mi hodne libilo, sice sem ted kokot mesice, ale vsichni vi ze mi tylos s tim klukem ve sk8parku nepomahal!
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára