Mníšek volume 2
Vloženo: 2008-02-24 Kategorie: Bike Vložil: admin

Tak rok se s rokem sešel a my si s Majtym řekli co taklhe to zas okouknout v Mníšku. Loni sme tam byli někdy v Březnu, ale bylo moc vedro tak sme letos vyrazili pro jistotu už v Únoru.

Jo a taky sme měli letos auto, takže se z nás stávaj už pořádný masíráci! Já dopoledne ještě do roboty, ale v jednu už sem u Majtyho a nakládáme nádobíčko. Celkem v cajku se vejdem. Cesta tak nějak bez problémů. Chvíli teda bloudíme, protože navigace tvrdila, že centrum chrastavy je do prava a my jeli do leva, ale jinak cajk. Do mníšku dorážíme kolem třetí a je tam hrozná kláda!! Fakt hrozná.

Zmrzlejma rukama montujem kolečka, v tom přijíždí dodávka, tři týpci vyndavaj sjezďáky, nasaděj přilby a dou jezdit (tímto zdravim kluky z Jablonce!), prostě pohodička, budem to taky muset nějak pořešit. Kluci si to nalítávaj docela slušně, Majty po chvíli váhání to rozkotlí na jeden z těch větších dirtů, hrozný bomby. Vyletí do vzduchu chvíli přemešlí, pak z toho jednou nohou vystoupí a opět zásek, dopad a kreš. Upozorňuju že to vše během dvou vteřin! No prdel. Já točim kluky a Majty to rozdejchává, po chvíli se na to vrhne a docela si to najíždí, zatím spíš tak koňovitě, ale nakonec to nějak srovná a nakonec padne x-ko a na menším si dává s klidem no footy, whipy a oppět x-a. No řada je i na mě, skáču ten nejmenší a musim říct, že po našem odjezdu tam zůstalo slušný stádo koní. Jablonečáci to asi po hoďce balej a zůstáváme s partou desetiletejch puberťáků který si dávaj no footy jak nic. Ještě chvíli jezdíme, ale už se začíná stmívat, tak to balíme. Já si řikám, jěště poslední skok a jedem.

Rozjezd, skok, kůň, crash, vyraženej dech, natržená a naražená prdel. Prostě pohoda. V ještě větší kládě než na začátku balíme kola a vyrážíme směr Liberec. U majtyho na koleji dáváme čaj, chvíli kecáme a já pak valim sám domů. Cesta naprosto v pohodě akorát sedět dvě hodiny na odřený prdeli je slast. Takže pojezd to byl zase fajn, jako každej rok. Celkem to dopadlo dobře Majty nalítal ten větší já se zase utvrdil v tom, že mám co dělat, ale aspoň byla sranda. Víc ježdění všem!!

Jinak příští týden sem přidáme i minividejko odtud, kde se budete lip moct podivat jak to tam vypadá a jak si to dáváme. [KUBA]

Diskuze k Reportu
Sedli
Vloženo dne: 2008-02-25 v 16:36:19
Všechno se musí zdokumentovat.. *hihi*
kuba
Vloženo dne: 2008-02-25 v 13:50:34
není bohužel....
Mára
Vloženo dne: 2008-02-25 v 13:27:17
ten je na tom videu mozna ne?
kuba
Vloženo dne: 2008-02-25 v 11:36:46
taky sem zapoměl že majty dal na druhým dirtu naprosto luksusního klauze *voci*
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára